Seminaras skirtas ne tik treneriams bet ir pažangiems klientams, kurie nori sportuoti dėl savęs ar vesti asmenines treniruotes ne treniruoklių salėje! Personalinės treniruotės metu Jūs galite treniruoti savo klientus įvairiais būdais: namuose, parke, grupinių užsiėmimų salėje, sporto salėje…..atliekant įvairius jėgos pratimus su inventoriumi arba tik su savo kūno svoriu, Pilateso pratimus ar aerobikos, plaukioti ar žaisti tenisą, bet svarbiausia mokyti savo klientus ir mokytis patiems atlikti pratimus taisyklingai, bei vadovaujantis profesionalia asmeninių treniruočių metodika. Jūs nesate apribotas, išskyrus pačių klientų pageidavimus ir poreikius. Šiame seminare Jūs sužinosite, kaip pravesti asmeninę treniruotę panaudojant treniruočių programą, žinias ir pritaikant pagal kiekvieno kliento poreikius.

,,Personal Training“ seminarą ves profesionali asmeninių treniruočių trenerė, daugkartinė Europos fitneso čempionė, pedagogė – Svetlana Pugacheva (Rusija).

Svarbu!!! Rekomenduojame registruotis į II lygį išklausius ,,Personal Training“ I lygį.

Dėstytojai:

  • Svetlana Pugacheva (Rusija)

    Svetlana Pugacheva (Rusija)

    „Dėstant man svarbu ne tiesiog perteikti informaciją, bet ir įsitikinti, kiek giliai ta informacija liko studentų galvose. Taip pat noriu žinoti jų požiūrį į ginčytinus klausimus, kaip jie suprato pateiktą medžiagą. Kiekviena grupė yra skirtinga ir temperamentu, ir patirtimi, suvokimu, todėl stengiuosi pagauti jų bangą“, – darbo ypatumus atskleidžia profesionali fitneso trenerė, programos „Čempionų mokykla“, kurioje veda mokymus fitneso instruktoriams, įkūrėja Svetlana Pugacheva.

    Svetlana yra daugkartinė Europos, pasaulio fitneso ir kultūrizmo čempionė, sukaupusi 23 m. patirtį šioje srityje. Įgijo kūno kultūros išsilavinimą pedagoginiame universitete. Visą gyvenimą aktyviai sportuoja, išbandė įvairias sporto šakas: dailujį čiuožimą, choreografiją, krepšinį, lengvąją atletiką, irklavimą, badmintoną. Turi lengvosios atletikos ir badmintoto kandidato į sporto meistrą laipsnį, 2014 m. Lietuvos čempionė fitneso kategorijoje. Šiuo metu Svetlana užima aukštas pareigas kompanijoje ,,TSP Fitness“ (Maskva), taip pat yra Pasaulio fitneso federacijos (WFF) vice-prezidentė ir techninio komiteto vadovė Rusijoje bei atsakinga už fitneso programas sporto klube „Panatta sport club“ Maskvoje. Įvairių sporto straipsnių ir programų autorė.

Tvarkaraštis:

2019.06.22

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

9:15 - 10:00

Dalyvių registracija.

Teorija

10:00 - 11:00

Privalumai ir trūkumai fitneso trenerio darbe: darbo specifika ir skirtumai, dirbant su įvairiomis žmonių grupėmis (verslininkai, namų šeimininkės, studentai , pensininkai ir kt.).

Teorija

11:00 - 11:30

Psichologiniai aspektai dirbant su klientais: lengvas klientas, sunkus klientas, pastovus klientas. Kaip teisingai parinkti treniruotę klientui.

Teorija

11:30 - 13:00

Fitneso treniruotės teorija ir metodika: skirtingo amžiaus žmonių kategorijų treniravimo ypatumai.

Teorija/praktika

13:00-14:00

Pietų pertrauka.

14:00 - 15:00

Fitneso treniruotės vedimo technologija: fitnes - testavimas. Mokėjimas atlikti pagrindinius būtinus testavimus. Jėgos treniruotė, ištvermės treniruotė, kardio-treniruotė, treniruotė, skirta vaikams.

Teorija/praktika

15:00 - 16:30

Pagrindiniai jėgos ištvermės, lankstumo, balanso, laikysenos koregavimo pratimai ir jų atlikimo technika, naudojant įvairų inventorių (elastines juostas, ,,Step“ platformos, gimnastikos kamuolius, pasunkintus kamuolius, svarelius ir kt.). Darbas porose ir grupėse.

Praktika

2019.06.23

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

10:00 - 11:00

Fitneso treniruotės ypatumai: skirtingo amžiaus žmonių treniravimo ypatumai. Lankstumas. Anatomija ir fiziologija. Balanso , lankstumo, tempimo treniruotės. Darbas su žmonėmis, turintiems sveikatos problemų.

Teorija

11:00 - 13:00

Treniruočių ciklų rengimo ypatumai: tumpalaikių ir įlgalaikių treniruočių programų planavimas ir rengimas.

Teorija/praktika

13:00 - 14:00

Pietų pertrauka

14:00 - 15:00

Fizinio krūvio ir mitybos derinys siekiant skirtingus tikslus: maistinės medžiagos fitneso mityboje. Subalansuotos mitybos racionas ir rekomendacijos.

Teorija

15:15 - 16:30

Treniruočių vedimo plano sudarymas įvairiems klientams, priklausomai nuo amžiaus ir fizinio pasirengimo(naudojant įvairų inventorių: gimnastikos kamuoliai, šokdynės, ganteliai, bodybarai, TRX ir t.t.)

Praktika

16:30 - 16:45

Seminaro aptarimas.Euroeducation sertifikatų įteikimas.

Seminaras vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti seminaro laiką ir programą.

 

Svarbu!!!

Rekomenduojame registruotis į II lygį išklausius I lygį ,,Personal Training“.

Prašome užpildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis!

 

Kainoraštis:

Pavadinimas

Kaina (apmokėti iki 06.20)

Vieta

„Personal Training. Fitneso treniruotės technologija“

120 Eur

Fitneso mokymo centras „Aeromix“, Gedimino pr.16, Centro pasažas, 2 aukštas, Vilnius

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2019.06.22-23 (Personal Training. II lygis)

Ar sutinkate gauti mūsų prenumeratos naujienlaiškį el. paštu:
taipneačiū, jau esu užsiprenumeravęs

Demėsio!!! Pasirinkus apmokėjimą grynais, prašome sumokėti avansą – 20 eurų. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Mokestis:

  1. Mokestis grynais vyks sporto klube „Aeromix“, Gedimino pr.16, Centro pasaže, 2 aukšte, Vilniuje.
  2. Mokestį pavedimu atlikti likus dviem dienom iki seminaro pradžios.

 

Mūsų rekvizitai:
VŠĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“.
Į.k: 300034190
AS LT98 7300 0100 8525 8188
Swedbankas, banko kodas 73000
Įmokos pavadinimas: Už seminarą ,,Personal Training II lygis“ .

Dėmesio!!! Atlikus pavedimą prašome atsiųsti pavedimo kopiją į mūsų el.paštą: info@aeromix.lt