fbpx
close
Paieška

Seminarai

Personal Training. II lygis

2022 m. spalio 22-23 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Euro Education
  • Aeromix
€150
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Reikalinga sąskaita faktūra Noriu gauti naujienlaiškį
Dalintis
Susisiekite

Personal Training II lygis.

Seminaras skirtas ne tik treneriams, norintiems vesti asmenines treniruotes, bet ir pažangiems klientams, kurie nori sportuoti dėl savęs įgyjant specializuotų žinių. Jūs išmoksite treniruoti savo klientus įvairiais būdais: namuose, parke, grupinių užsiėmimų salėje, sporto salėje, atliekant įvairius funkcinius jėgos pratimus su inventoriumi arba tik su savo kūno svoriu, išmokyti savo klientus atlikti pratimus taisyklingai, vadovaujantis profesionalia asmeninių treniruočių metodika. Seminare “Personal Training. II lygis Jūs sužinosite, kaip pravesti asmeninę treniruotę vadovaujantis treniruočių programa, specializuotomis žiniomis ir pritaikant pagal kiekvieno kliento poreikius.

Svarbu!!! Norint registruotis į Personal II lygį, būtina išklausyti ,,Personal Training“ I lygį.

,,Personal Training“ seminarą veda profesionali sportininkė, asmeninių treniruočių trenerė, pedagogė – Svetlana Pugacheva .

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Programa

Seminaro laikas:
Registracija: 9.30 – 10:00
Seminaras: 10:00 – 17:00
Pietų pertrauka: 13:00 – 14:00

  1. Pramankšta. Rato ir intervalinė treniruotė. Pulso matavimo parametrai. Bazinių pratimų analizė, jų atlikimo technika (praktika).
  2. Psichologiniai aspektai dirbant su klientais: lengvas klientas, sunkus klientas, pastovus klientas. Kaip teisingai parinkti treniruotę klientui. Bendravimo įgūdžių praktikumas (praktika).
  3. Pratimų atlikimo technikos analizavimas. Progresijos ir regresijos (praktika).
  4. Pagrindiniai pratimai lavinantys jėgos ištvermę, lankstumą, pusiausvyrą, laikyseną ir jų atlikimo technika, naudojant įvairų inventorių (elastines juostas, ,,Step“ platformos, gimnastikos kamuolius, pasunkintus kamuolius, svarelius, giras ir kitus laisvus svorius). Darbas porose ir grupėse (praktika).
  5. Treniruotė treniruoklių salėje. Supažindimas su pagrindiniais treniruokliais bei pratimų atlikimo technika.Treniruotės struktūra treniruoklių salėje (praktika).
  6. Treniruotė su pakabinamais diržais (praktika).
  7. Treniruočių programų rengimas ir planavimas įvairiems tikslams pasiekti. Praktikumas „Treneris – klientas“ (praktika).
  8. Treniruotės struktūra įvairaus amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonėms (naudojant įvairų inventorių: kamuolius, šokdynes, svarelius, laisvuosius svorius (praktika).

 

Siūlomos prekės

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.