fbpx
close
Paieška

Seminarai

Personal Training I lygis

2022 m. spalio 1 d.
Goodlife sporto klubas, Priegliaus 1, Vilnius
  • Euro Education
  • Aeromix
€150
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Reikalinga sąskaita faktūra Noriu gauti naujienlaiškį
Dalintis
Susisiekite

Personal Training I lygis.

Seminaras Personal Training I lygis skirtas ne tik treneriams norintiems vesti asmenines treniruotes, bet ir pažangiems klientams, kurie nori įgyti specializuotų žinių dėl savęs! Įgiję dalykinių kompetencijų Jūs galėsite treniruoti savo klientus ar treniruotis įvairiais būdais: namuose, parke, grupinių užsiėmimų salėje, sporto salėje, atliekant įvairius funkcinius jėgos pratimus su inventoriumi arba tik su savo kūno svoriu, mokyti savo klientus atlikti pratimus taisyklingai, vadovaujantis profesionalia asmeninių treniruočių metodika. Jūs nesate apribotas, išskyrus pačių klientų pageidavimus ir poreikius. Šiame seminare Jūs įgysite žinių apie žmogaus anatomiją ,kineziologiją, raumenų darbą, bazinių pratimų atlikimo technikas, jūs išmoksite apskaičiuoti mitybos racioną savo klientui, kaip maitintis sportuojant ir daug daugiau dalykų, kurie labai svarbūs asmeninio trenerio darbe bei sportuojant.

,,Personal Training“ seminarą ves profesionali sportininkė, asmeninių treniruočių trenerė, pedagogė Svetlana Pugacheva.

Prieš atvykstant į praktinį seminarą, ,,PERSONAL TRAINING I LYGIS“ dalyviui siunčiame video medžiagą, kurią rekomenduotina peržiūrėti iki susitikimo, kad galėtumėte užduoti klausimus bei atlikti praktines užduotis.

Seminaras skirtas visiems fitneso treneriams, grupinių užsiėmimų instruktoriams, sveikatos specialistams, pažangiems klientams, kurie nori pagilinti savo žnias, išmokti asmeniškai dirbti su savo klientais, padėti jiems per trumpą laiką pasiekti maksimalių rezultatų. Seminaro metu Jūs įgysite reikalingų praktinių ir teorinių žinių, kurias galėsite taikyti sveikatingume.

Seminaras vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti seminaro laiką ir programą.

Skaitykite straipsnį kaip pasirinkti asmeninį trenerį (skaityti)

Skaitykite atsiliepimus apie seminarą (skaityti)

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Programa

Seminaro laikas:
Registracija: 9.30 – 10:00
Seminaras: 10:00 – 17:00
Pietų pertrauka: 13:00 – 14:00

Prieš atvykstant į praktinį seminarą, ,,PERSONAL TRAINING I LYGIS“ dalyviui siunčiame video medžiagą, kurią rekomenduotina peržiūrėti iki susitikimo, kad galėtumėte užduoti klausimus bei atlikti praktines užduotis seminaro metu.

  1. Raumenų sistema. Raumenų struktūra ir funkcijos. Kineziologijos pagrindai, biomechanika.
  2. Judesių plokštumos.  Pagrindiniai energijos mechanizmai. Aerobinis anaerobinis metabolizmas.
  3. Privalumai ir trūkumai trenerio darbe: darbo specifika ir skirtumai, dirbant su įvairiomis žmonių grupėmis (verslininkai, namų šeimininkės, studentai , pensininkai ir kt.).
  4. Mitybos pagrindai: Maistinės medžiagos sportuojančio žmogaus mityboje. Vitaminų ir mineralų svarba. Mitybos raciono kaloringumo apskaičiavimas.
  5. Mitybos plano sudarymas skirtingiems tikslams pasiekti. Mitybos rekomendacijos.
  6. Jėgos ir ištvermės treniruočių metodika. Jėgos treniruotės, „Cardio“ ir intervalinės treniruotės specifika.
  7. Psichologijos pagrindai trenerio darbe. Klientų tipai. Bendravimo etika. Idealaus trenerio portretas.
  8. Treniruočių ciklų rengimo ypatumai: tumpalaikių ir įlgalaikių treniruočių programų planavimas ir rengimas.

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.