Dėkojame visiems dalyvavusiems šių keturių seminarų cikle! Išskirtinė padėka šių seminarų dėstytojai, gydytojai – dietologei Evelinai Cinakanavičiūtei! Iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Visi seminarai buvo vertingi ir įdomūs. Vienuose išgirdau daugiau man nežinomos informacijos, kituose – turėjau progą sustiprinti jau turėtas savo žinias. Pati mokymų dėstytoja – labai nuoširdus ir šiltas žmogus, kurio buvo labai malonu klausytis. Taip pat apie mokymų turinį: patikima informacija, buvo pateiktos naujausios mokslinės žinios bei išsakyta pačios dėstytojos nuomonė daugelio klausimais. Nuoširdžiai dėkoju tiek mokymų dėstytojai, tiek visai AEROMIX komandai!
  2. Patiko visi seminarai, tačiau labiausiai – trečiasis, kurio metu buvo pateiktas pavyzdys, kaip pati dėstytoja (gydytoja – dietologė) konsultuoja savo klientus. Pati dėstytoja man taip pat paliko didelį įspūdį – visuomet turi atsakymus į įvairius jai pateiktus klausimus. Taip pat esu patenkinta seminaro medžiaga, kuri buvo patikima, aiški bei moksliškai įrodyta.
  3. Esu labai patenkinta šiais mokymais, kurių metu buvo pateikta daug pavyzdžių, mokslinių tyrimų rezultatų, taip pat įvairių palyginimų. Ačiū organizatorėms ir pačiai lektorei už trumpą, bet efektingą mokymų ciklą. Lauksiu pakartojimo, nes nesudalyvavau pirmuose seminaruose. Ačiū!
  4. Visi seminarai labai patiko. Pati mokymų dėstytoja – man autoritetas! Labai vertinu tai, jog buvo aiškiai, konkrečiai bei kompetetingai pateiktos naujausios žinios. Ačiū!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Dietologija ne mada ar dietų verslas, tai – medicinos mokslas.

Dietologija ir sveikata. 2017.04.13 d

Įkėlimai iš mobiliojo telefono

Seminaras Nr.4 „Mitai ir tiesos dietologijoje“. 2017.05.11 d.