Dalinamės laišku, kurį parašė mūsų mokinė Vaida, sėkmingai baigusi ,,Asmeninio trenerio“ mokymus praėjusį savaitgalį. Neslėpsime, dėkingumo žodžiai mus jaudina….ačiū, Tau, Vaida.

Sveiki,
Prisipažinsiu…Mane ima graužti nostalgija…
Įpratau ir šiandien jau trūksta to mintijimo, kad savaitgalį keliausiu sostinėn semtis žinių. Kur mus vėl, kaip viščiukus, skaičiuotų švelnioji Natalija… griežtu ir reikliu balsu “eismą reguliuotų” Renata, šauniausia tai, kad jos slepiamą valiūkišką nusiteikimą visada išduoda džiugesiu žaižaruojančios akys. Ilgiausio stovėjimo be prisėdimo čempionas Kęstas vėl bandytų suspėti su aktyvaus ir reaktyvaus temperamento Svetlana. O ji – labai šilta asmenybė, įvaldžiusi žinių sukrėtimo į smegenis metodą 🙂 Profesionalė! Būdavo karšta per jos vedamų seminarų praktines dalis. Didelį įspūdį paliko Dainiaus Barzinsko vesti seminarai. Tokio empatiško, atviro ir nuoširdaus žmogaus dar nebuvau sutikusi! Tiek Dainius, tiek Svetlana, patvirtina teiginį, kad, kuo daugiau žmogus yra pasiekęs, kuo jo žinių ir kompetencijų ribos yra platesnės, tuo arčiau jis yra kito žmogaus.
Noriu pasakyti jums visiems nuoširdų AČIŪ. Ačiū, kad esate. Ačiū, kad suteikiate galimybę semtis žinių, tobulėti. Ačiū, kad leidžiate sekti korifėjais. Ačiū, kad mokote rūpintis mūsų pačių ir kitų sveikata.
Sėkmės, neblėstančio entuziazmo, naujų idėjų ir naujų vėjų šauniai Aeromix komandai!!!

Pagarbiai
Vaida Steponavičiūtė-Marudina