Labai ačiū visiems, šis savaitgalis buvo ypatingas! Dėkojame lektorei Elenai Volkovai! Iki kitų susitikimų!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Jelenos Volkovos seminaras labai informatyvus, profesionalus bei skatinintis pačių trenerių kūribingumą. Lektorės asmeninės savybės suteikia seminarui jaukumo ir tuo pačiu primena mums, treneriams, jaučiamą atsakomybę už savo klientus. Ačiū Jums! (TERESĖ, VILNIUS)
  2. Lektorė puikiai komunikuoja ir perduoda žinias. Informacija konkreti ir aiški, prieinama ir lengvai suprantama įvairaus lygio treneriui ar kineziterapeutui. Lauksiu kitų šios lektorės seminarų. Beje, seminaro organizavimas tiesiog puikus, ačiū. (ASTA, VILNIUS)
  3. Atsiliepimas – labai šaunus savaitgalis! Pakerėjote mane, merginos! Pristatėte mums super gerą specialistę! Svarbiausia tai, jog man pagaliau laiku atsivėrė akys. Ačiū Jums už tai. Sėkmės! (RAMUNĖ, VILNIUS)
  4. Atsišaukimas – NUOSTABU! Atskyrus sėdimkaulius nuo uodegikaulio, man pagaliau atsivėrė akys. Galiu nuoširdžiai pagirti – pakvietėte aukšto lygio specialistę su puikiais pedagoginiais įgūdžiais. Informacija pateikta labai aiškiai, koncentruotai ir suprantamai. Puiki atmosfera! Ačiū! (JURGITA, KAUNAS)
  5. Žinios, kurias perteikė Elena, yra labai papildančios pamokos format. Pateikimas aiškus, nes buvo deliojami pagrindiniai akcentai. Labai įdomiai ir prasmingai praleistas laikas, įkvėpiantis tobulėti ir domėtis daugiau apie judesius. Ačiū! (RIMANTĖ, VARĖNA)
  6. Be galo patiko tiek seminaras, tiek pati dėstytoja. Labai aiškiai išdėstyta medžiaga, daug pavyzdžių, naudingų patarimų. Puikiai suorganizuotas seminaras. Labai esu dėkinga „Aeromix“ mokymo centrui už suteiktą galimybę sudalyvauti mokymuose. (ANASTASIJA, KAUNAS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

Miofascialinis atpalaidavimas.