Neįtikėtinai geras seminaras, kurį turėtų išklausyti kiekvienas treneris! Dvi dienas mokėmės vertinti bei atpažinti raumenų pusiausvyros sutrikimus, antropometrinius kūno parametrus, susipažinome su lordozės, kifozės problemomis, atlikome daug vertinimų, korekcinių pratimų, kuriuos turėtų žinoti treneris pradedant dirbti su klientu! Dėkojame visiems dalyvavusiems bei už atsidavimą mokymams! Nuoširdžiausias AČIŪ seminaro dėstytojai, kineziterapeutei Ramunė Komžienė.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. 10 iš 10!!! Tik Aeromix bendradarbiauja su tikrais savo srities profesionalais, kurie, turėdami ilgametę patirtį, per trumpą laiką sugeba mus, esamus ir būsimus trenerius, paruošti darbui su klientais. Didelis AČIŪ R.Komžienei! (LAIMUTIS, VILNIUS)
  2. SUPER!!! Puikus seminaras 🙂 (JUSTINA, KUPIŠKIS)
  3. Labai patiko dėstytoja! Seminaro metu nejaučiau jokios įtampos 🙂 Informacija buvo pateikta labai detaliai ir aiškiai. Ačiū! (ADELĖ, VILNIUS)
  4. Ačiū Jums labai! Seminaras patiko savo informatyvumu, praktiškumu, konkretumu bei patarimais, kaip dirbti su klientais 🙂 (VALENTINA, VILNIUS)
  5. Dėstytoja – profesionali, sugebanti sudominti bei prikaustyti visos publikos dėmesį! Puikūs pavyzdžiai bei palyginimai! Ačiū! (MATAS, VILNIUS)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

LAIKYSENOS ĮVERTINIMAS IR KOREKCIJA