Apie Pilates POLESTAR®

Tarptautinė  Pilates POLESTAR® mokykla buvo įkurta 1992 metais ir yra pasaulinė lyderė švietimo srityje pagal Pilates sistemą.

Mokymų sistema sudaryta remiantis fizioterapiniu požiūriu į Pilates metodiką, tai sukuria nenutraukiamą ryšį su atstatomosiomis, reabilitacinėmis Pilateso galimybėmis ir užtikrina aukštos kvalifikacijos trenerių paruošimą.

Pilates POLESTAR® atstovybės dirba daugiau nei 40-yje pasaulio šalių.  Pilates  POLESTAR® mokymo centruose buvo paruošta daugiau nei 10 000 sertifikuotų Pilates trenerių, dirbančių fitneso ir medicinos centruose, reabilitacijos centruose, šokių įstaigose visame pasaulyje.

Pilates POLESTAR® yra viena iš nedaugelio PMA (organizacija, kuri kontroliuoja Pilates metodą JAV) patvirtintų mokyklų.

 Pilates  POLESTAR® misija

Pilates POLESTAR®   – tarptautinis profesionalų susivienijimas. Profesionalų, kurie remdamiesi pagrįstais moksliniais tyrimais tiria žmogaus kūno judesius, taip pat perduoda savo žinias klientams, siekdami pagerinti jų sveikatą ir gyvenimo kokybę per Pilates ir per gretutinius mokslus apie judesį.

 

Apie  Pilates  POLESTAR®  prezidentą

Pilates POLESTAR® mokyklos įkūrėjas ir prezidentas – Brent Anderson, filosofijos mokslų daktaras, osteopatas, ortopedas, sertifikuotas PMA treneris, vadovaujantis Pilateso, atstatomosios ir šokio- judesio terapijos specialistas, nacionalinių ir tarptautinių simpoziumų lektorius.

Brentas konsultuoja universitetuose, ligoninėse ir reabilitacijos centruose visame pasaulyje.

1989 metais jis įgijo mokslo laipsnį fizinės terapijos srityje (gydomoji kūno kultūra) Kalifornijos universitete, San Franciske ir 2005 metais Majamio universitete apgynė fizinės terapijos daktaro disertaciją, tema „Atstatomasis Pilates poveikis esant chroniškiems juosmeninės dalies skausmams“.

Šiuo metu toliau dėsto Majamio universiteto Fizinės terapijos katedroje.

Brentas, remdamasis savo moksline patirtimi bei žiniomis reabilitacijos ir judėjimo srityje, revoliuciniams empiriniams Džozefo Pilateso darbams suteikė galingą mokslinį pagrindą.

 

Pilates  POLESTAR® vizija

Įtakoti pasaulį per protingą judėjimą, padedant vystytis asmens ir visuomenės sąmoningumui.

 

Apie Pilates POLESTAR® (originalo kalba) skaitykite čia: Daugiau>>>