Anatomy Trains in Training

Mums didžiulė garbė pristatyti pirmą kartą Lietuvoje išskirtinį 4 dienų kursą ,,ANATOMY TRAINS IN TRAINING. AT in T“ (Anatomijos Traukiniai Treniravime), kurį vykdysime kartu su Amerikos mokykla ,,Anatomy Trains”.

Anatomijos Traukiniai Treniravime remiasi knygos autoriumi , mokyklos įkūrėju Tom Myers Anatomijos Traukiniais (Anatomy Trains)  metodika.  Miofascijų meridianai suformuoja apkrovos žemėlapį mūsų kūne, kuris atsiranda dėl tam tikrų mūsų pasitelkiamų judesio šablonų ir šių šablonų sukeliamos apkrovos. Šis kūno žemėlapis turi būti treniruojamas kaip visuma, tačiau turime suprasti ir atskirus šiame žemėlapyje egzistuojančius ryšius.

I dalis: 2019 m. sausio 26-27 d.

II dalis: 2019 m. rugpjūčio 16-17 d.

Skelbiame naujas datas seminaro ,,ANATOMY TRAINS IN TRAINING“ su Ari-Pekka (AP) Lindberg (Suomija). Seminaras vyks 2020 m. spalio 22-23-24-25 d, iš karto dvi dalys. Jeigu norite dalyvauti rašykite mums el paštu, užregistruosime: info@aeromix.lt

 

Norint dalyvauti II dalyje, būtina dalyvauti I dalyje.

Seminaro dalyviams bus suteikti sertifikatai Amerikos mokyklos ,,ANATOMY TRAINS”, kurie turi didžiulį pripažinimą visame pasaulyje. Sertifikatai bus išduodami išklausius visą kursą, t.y. I ir II dalis.

SEMINARO PROGRAMA

Seminaro kursas ,,Anatominiai traukiniai treniravime” apima teoriją ir praktiką organizuojant bendrus mankštos pratimus ir formuluojant individualius pratimus skirtingiems žmonėms. Taip pat, AT in T paaiškina, kaip atlikti

apšilimo pratimus ir tuo pačiu pagerinti neuro fascijų funkcionavimą bei išvengti traumų.

Mes aptarsime fasciją kaip visą kūną apimančią organų sistemą, kuri pasiduoda treniravimui, save regeneruoja ir išlaiko mūsų kūno formą. Remdamiesi dabartiniais tyrimais, pasigilinsime į fascijų sistemą bei peržvelgsime Tom Myers suformuluotą revoliucinį fascijinių ryšių su kūno raumenimis žemėlapį- Anatominių Traukinių Miofascijų meridianus.

Šis kursas apima naujausius tyrimų duomenis, aktualius šių dienų treneriams. Formavimas, sužalojimų rekonstrukcija, jėgų perdavimas, posturalinės kompensacijos, atsakas į įvairius tempimo būdus, elastingumas, fascijų neurologija, drėkinimas ir senėjimo procesai, fascijų skausmas. Visi šie procesai vyksta tarpląstelinėje skaidulų terpėje ir muko-poli-sacharidiniame audinių dangale.

Pamatykite ir pajuskite skirtingus fascijinio audinio sluoksnius, supraskite visus fascijų elementus bei jų savybes. Sužinokite, kaip senso-motorinė amnezija gali iš mūsų atimti jėgas, koks svarbus poilsis sveikiems audiniams išlaikyti, ir kaip visi fascijiniai audiniai generuoja viso kūno judėjimą.

Anatominiai Traukiniai Treniravime, sukurti Anatominių Traukinių sertifikuoto specialisto, Ari-Pekka (AP) Lindberg, remiasi revoliuciniu Tom Myers fascijinių ryšių žemėlapiu. Šis kursas pateikia naujausius tyrimų duomenis, aktualius sužalojimų rekonstrukcijai, jėgų perdavimui, posturalinėms kompensacijoms, atsakui į įvairius tempimo būdus, elastingumui, fascijų neurologijai, drėkinimui ir senėjimo procesams.

AT in T siūlo 4-D neuro-miofascijinį požiūrį į kūno judėjimą, kuris apima testavimą bei funkcionalumo ir kūno darbo (performance) lavinimą. Įgykite naujus bei jaudinančius gebėjimus, kurie leis formuluoti ir vystyti bet kuriam klientui tinkančius individualius pratimus.

 

Koks šio seminaro tikslas:

Nesvarbu, ar Jūs esate asmeninis treneris, sveikatingumo mokytojas, fizioterapeutas, kineziterapeutas ar ekspertas bet kokioje sporto/ fitneso srityje, seminaras ,, Anatomy Train in Training”  suteiks naują požiūrį į judėjimą, pratimus bei treniravimą. Seminaro dėstytojas Ari -Pekka Lindberg yra Anatomijos Traukinių mokytojas ir vienintelis sertifikuotas Anatomijos Traukinių Treniravime instruktorius pasaulyje.

 

Atsiliepimai dalyvių:

Cheryl Callard, asmeninė trenerė ,,Margaret River”: ,,AP  Lindberg yra nuostabus dėstytojas, o jo žinios ir pateikimo metodai tiesiog puikūs“.

Mandy Collins, asmeninė trenerė ,,Perth”: „Tikrai rekomenduoju  šitą seminarą, puiki patirtis, glaustos ir detalios prezentacijos ir vizualinė raiška, kurios tikrai padės mano klientams“.

Sandy Corcoran, struktūrinės integracijos praktikė ir masažo terapeutė ,,Sydney”: „Anatomijos lygis buvo nuostabus, taip pat pratimai bei judesiai, paaiškinantys judesius, skirtus fascijų atpalaidavimui, kuriuos galiu iš karto atlikti su savo klientais.Vienas geriausių vadovėlių, kokį esu gavusi seminarų metu, jame kiekvienas atras sau aktualios informacijos.“

 

Susiekite savo akis su širdimi ir rankomis.

Apie Anatomijos Traukinius

Anatomijos Traukiniai, suformuluoti autoriaus ir kūno trenerio Tom Myers 1990, apjungia individualius raumenis į funkcinius blokus, o tai lemia geresnius terapijos ir treniravimo rezultatus. Anatomijos Traukiniai siūlo pasaulines studijas įvairiems sveikatos profesionalams, terapeutams, asmeniniams  treneriams, masažuotojams, atletams, jogos bei pilateso mokytojams, osteopatams ir chiropraktikos specialistams, visiems, ką domina ilgalaikiai pokyčiai biomechanikoje. Anatomijos Traukiniai taip pat siūlo disekcijos studijas bei Struktūrinės Integracijos  sertifikaciją per 500 valandų trukmės programą (ATSI), sukurtą Tom Myers.

Skaitykite straipsnį apie Anatomijos Traukinius

 

Apie Tom Myers

Tom Myers yra Anatomijos Traukinių autorius (Elsevier, 2001, 2009, 2014), Fascial release for Structural Balance bendra-autorius (North Atlantic, 2010, 2017), daugybės straipsnių, surinktų į knygas Body3, The Anatomist‘s Corner, Structural Integration:Collected Articles, autorius. Jis taip pat išleido daugiau nei 35 DVD ir daugybę vebinarų, skirtų vizualiniam  tyrimui, fascijų atpalaidavimui bei praktiniam informacijos apie fascijas pritaikymui. Raskite Tom www.anatomytrains.com

Video:

Dėstytojai:

 • Ari-Pekka Lindberg (Suomija)

  Ari-Pekka Lindberg (Suomija)

  Ari -Pekka Lindberg yra Anatomijos Traukinių mokytojas ir vienintelis sertifikuotas Anatomijos Traukinių Treniravime instruktorius pasaulyje. Jis taip pat yra vienas asmeninio treniravimo edukacijos Suomijoje ,,Trainer4you” organizacijos įkūrėjų bei mokytojų. AP Lindberg dėsto įkvepiančias, intensyvias ir linksmas paskaitas, sujungiančias teoriją ir praktiką. AP yra Funkcionalaus Miofascijinio Treniravimo seminarų steigėjas, kurie apjungia miofascijų ir neuro-miofascijų tolydumo savybes kūno stiprinimo šiame kontekste tikslais.

  Ari- Pekka, mokytojo, dėstytojo, rašytojo, fizioterapeuto ir asmeninio trenerio, specializacija- detalus ir gilus judesio supratimas integruoto miofascijų tinklo kontekste.

  Jis yra prisidėjęs prie Anatomijos Traukinių Treniravime tobulinimo ir yra sertifikuotas instruktorius, galintis mokyti:

  • Anatomijos Traukiniai Struktūra ir Funkcija
  • Anatomijos Traukiniai Treniravime

  Ari- Pekka per pastaruosius 20 metų tyrinėjo kūno funkcionavimą per daugelį perspektyvų. Kad pagerintų savo klientų sveikatą ir kūno darbą, Ari savo kasdienėje treniravimo/ gydymo praktikoje naudoja specializuotus klinikinius/ funkcinius kūno įvertinimus (diagnozes) ir integruoja juos į miofascijų judėjimo bei posturalinę analizę reabilitacijos tikslais.

  Jis parašė tris knygas, tiriančias sportą ir kūno gerovę per  skirtingas perspektyvas bei analizuojančias profesinę sveikatą ir funkcinius pratimus, kurie lavina mūsų neuro miofascijų sistemą bei padeda pasiekti savo tikslus.

  Ari -Pekka yra didžiausios asmeninio treniravimo mokymų organizacijos įkūrėjas ir vyresnysis mokytojas Suomijoje ,,Trainer4you”. Jo paskaitos yra įkvepiančios, intensyvios ir pasižyminčios darnia praktikos bei teorijos integracija.

Seminaro laikas rugpjūčio 16-17 d.

Registracija: 8.15-9.00

Seminaras: 9.00-17.00

Pietų pertrauka: 13.00-14.00

 

Dėmesio!!!

Būtina IŠANKSTINĖ registracija, nes dalyvių skaičius seminare RIBOJAMAS!
Apmokėjimas už seminarą TIK IŠANKSTINIS! Registracija įsigalioja TIK PO APMOKĖJIMO! 
Kad patvirtinti savo dalyvavimą seminare, prašome atlikti pilną apmokėjimą.

Dėmesio! Reikalinga pilnas apmokėjimas  už seminaro  II DALĮ. ANATOMY TRAINS IN TRAINING. , kuri vyks 2019.08.16-17 d.  iki birželio 30 d.

Kainoraštis:

Pavadinimas

Kaina

Kaina

Adresas

ANATOMY TRAINS IN TRAINING. I dalis, 2019.01.26-27 d.

420 Eur

Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA

ANATOMY TRAINS IN TRAINING. II dalis, 2019.08.16-17 d.

380 Eur (iki 2019.05.30 d.)

420 Eur ( iki 2019.07.15 d.)

Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2019.01.26-27 ANATOMY TRAINS IN TRAINING. I dalis2019.08.16-17 ANATOMY TRAINS IN TRAINING. II dalis

Ar sutinkate gauti mūsų prenumeratos naujienlaiškį el. paštu:
taipneačiū, jau esu užsiprenumeravęs

Mūsų rekvizitai:
VŠĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“
Į.K: 300034190
A\S: LT98 7300 0100 8525 8188
Swedbankas, banko kodas 73000
Įmokos pavadinimas: Už seminarą “ANATOMY TRAINS IN TRAINING“

 

Dėmesio!!! Atlikus pavedimą prašome atsiųsti pavedimo kopiją į mūsų el.paštą: info@aeromix.lt