Ankstyvą pavasarį, kovo 10 d., kviečiame į kasmetinį renginį – „Eurowellnesday 2018“.

Šeštus metus organizuojamas renginys – tikras profesionalaus judesio, dinamiškų pamokų, pozityvios energijos bei geros nuotaikos užtaisas! Programa subalansuota grupinių užsiėmimų treneriams, sveikatos specialistams, kineziterapeutams, pilateso, jogos, kūno balanso, kalanetikos mokytojams bei aktyviai sportuojantiems žmonėms.

Kraują kaitins ir gera energija užkrės svečiai iš saulėtosios Italijos –nepakartojamieji Alessandro Muo bei Sasà Salvatore Pagano dalinsis per ilgus metus sukauptomis žiniomis ir sukurs išskirtinę atmosferą.

Erdvioje salėje visą dieną vyks dynamic stretchpilates, dynamic postural, funkcinės treniruotės. Grįžtantys dalyviai ir kasmet augantis jų skaičius įrodo, kad tradicija tapęs renginys naudingas bei reikalingas. Paskyrę dieną aktyviam mokymuisi ir viena kitą vejančioms treniruotėms, žmonės išsineša ne tik gilesnes žinias ir naujus iššūkius. Bendraminčių būry jie dalinasi mintimis, pasisemia naujų idėjų, pasikrauna „baterijas“ ir sulaukia palaikymo bei įkvėpimo naujiems sumanymams. Tad nors fiziškai diena itin intensyvi, dalyviai į namus grįžta pailsėję ir kupini jėgų vėl kibti į darbus bei pasiruošę nuversti kalnus.

Renginio dalyvių laukia kava, arbata bei loterija su išties vertingais prizais.

„Eurowellnesday 2018“ – malonus iššūkis sau, kuris padės pasiekti daugiau, nei tikėjotės ir žengti tik pirmyn!

Iki malonių akimirkų EUROWELLNESSDAY renginyje!!!!

 

Organizatorius:                            Partneris:  

                                                                                                                               

 Renginio rėmėjai:    

Renginio svečiai:

 

Kristina Zaičenkovienė (Lietuva)

,,Norint išmokyti kitus, reikia mylėti tai, ką darai, mylėti žmones, kuriuos mokai“,- sako Kristina. Aktyviai vedanti individualius ir grupinius Pilates užsiėmimus įvairaus fizinio parengtumo žmonėms, taip pat mokymus ir seminarus sveikatos specialistams, treneriams, kineziterapeutams, dėstanti paskaitas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio Universitetų studentams. Daugiau…

Skaitykite interviu su Kristina Zaičenkoviene

Salvatore Pagano (Italija) –

,,Fitnesas ir muzika mane lydi visą gyvenimą. Tai didžiausia mano aistra, kuri virto mano profesija bei neatsiejama gyvenimo dalimi”, sako Sasa. Baigė sporto universitetą Italijoje, Motorie Sciences studijas. Sukaupęs didžiulę patirtį kaip treneris, nes fitneso industrijoje darbą pradėjo 1997 m. ir laimėjęs geriausio instruktoriaus vardą konkurse ,,Saranno Presenter 2002” jis pradeda dalyvauti įvairiose tarptautinėse konvencijose kaip prezenteris. Daugiau…

Skaitykite interviu su Sasa Salvatore Pagano

Alessandro Muo (Italija)

Charizmatiška asmenybė, išsiskiriantis savo energija bei nuoširdumu. ,,Didžioji mano gyvenimo aistra yra fitnesas. Džiaugiuosi tai galėdamas daryti nesustodamas ir noriu ,,užkrėsti” tai daryti ir Jus”,-sako Alessandro. Daugiau…

Skaitykite interviu su Alessandro Muo

 

Žiūrėkite video renginio EUROWELLNESDDAY  – 2017!!!

Galerija:

Video:

Dėstytojai:

 • Alessandro Muo (Italija)

  Alessandro Muo (Italija)

  ,,Didžioji mano gyvenimo aistra yra fitnesas. Džiaugiuosi galėdamas tai daryti nesustodamas ir noriu ,,užkrėsti” ir Jus”, – sako Alessandro. Treneris iš Italijos – charizmatiška asmenybė, išsiskiriantis savo energija bei nuoširdumu.

  Alessandro baigė sporto universitetą Italijoje, 10 metų žaidė futbolą, 2005 m. pradėjo aktyviai mokytis fitneso. Pirmenybę teikia funkciniam treniravimui, specializuojasi jėgos, pilateso, asmeninio trenerio mokymuose. Yra sertifikuotas ,,TRX“, „Kettlebells“, „Nike Training“, „Nike Red & Function“, „Nike Fusion Conditioning“, „Pilates Matwork and Reformer“ instruktorius. Alessandro dalyvauja daugelyje Italijos fitneso renginių bei konvencijų užsienyje kaip mokytojas, veda treniruotes, pristato naujas programas, dalijasi žiniomis. Veda ne tik grupinius užsiėmimus, bet ir funkcinio treniravimo mokymus, praktinius seminarus Italijoje bei užsienyje.

 • Kristina Zaičenkovienė (Lietuva)

  Kristina Zaičenkovienė (Lietuva)

  ,,Norint išmokyti kitus, reikia mylėti tai, ką darai, mylėti žmones, kuriuos mokai“, – sako indvidualių ir grupinių pilateso užsiėmimų trenerė Kristina Zaičenkovienė, seminarų, mokymų, paskaitų sveikatos specialistams, treneriams, kineziterapeutams organizatorė bei lektorė, dėstanti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio universitetų studentams.

  Lietuvos sporto universiteto treniravimo katedros docentė, biomedicinos mokslų daktarė. Sveikatinimo ir treniravimo srityse dirba apie 20 m. Sertifikuota pilateso metodo trenerė (1 m.), 2011 m. baigė tarptautinius „Body Control“ pilateso mokyklos kursus Londone, įgijo „Body Control Pilates“ sertifikatą, baigė pilateso kursus su pilateso treniruokliais „Reformer 1“, „Wundar Chair“, „Cadilac 1“, eREPS (register of exercise professionals) narė (Europinio lygio kvalifikacijos reikalavimus atitinkantis treneris), daugkartinė įvairių konvencijų Lietuvoje, Maskvoje, Prancūzijoje, Graikijoje dalyvė. Įgijo Europos mokyklos funkcinės jėgos treniruotės diplomą, daugelį įvairių aerobikos krypčių (pilvo šokio, aqua, step, klasikinės aerobikos, aerobikos su kamuoliais, kitų šokio krypčių) sertifikatų. „Euroeducation“ mokymų dėstytoja. Išleistos knygos ir vaizdajuostės: „Fizinių pratimų su didžiaisiais kamuoliais poveikis žmogaus taisyklingai laikysenai ir raumenų stiprinimui“, 2008; „Aerobikos ABC“, 2011; „Pilates mankšta“, 2013, pirmosios keturios pilateso vaizdajuostės Lietuvoje.

 • Salvatore Pagano (Italija)

  Salvatore Pagano (Italija)

  ,,Fitnesas ir muzika mane lydi visą gyvenimą. Tai didžiausia mano aistra, kuri virto mano profesija bei neatsiejama gyvenimo dalimi”, – sako Salvatore. Jis baigė sporto universitetą Italijoje, Motorie Sciences studijas. Fitneso srityje pradėjo dirbti 1997 m., sukaupė didžiulę treniravimo patirtį, 2002-aisiais pelnė geriausio instruktoriaus titulą konkurse ,,Saranno Presenter“. Pradeda dalyvauti įvairiose tarptautinėse konvencijose kaip mokytojas. Įgavęs patirties vedant step, dance,jėgos, funkcines pamokas, jis vis labiau gilinasi į dinaminio tempimo privalumus. 2009 m. pradėjo studijuoti osteopatiją. 2010 m.  pristatė savo sukurtą ,,Postural Dynamic Training“ programą. Idėja, kad kūnas puikiai sugeba prisitaikyti, kurią mokymų metu taiko S. Pagano, pasiteisina. Šiuo metu jis sėkmingai dirba savo įkurtoje įmonėje ,,For Ft Academy“.

   

Tvarkaraštis:

2018.03.10

Laikas

Pamokos avadinimas

Prezenteris

9:15 - 10:00

Dalyvių registracija

10:00 - 10:45

DYNAMIC POSTURAL

Salvatore Pagano (Italija)

10:45 - 11:00

Pertrauka

11:00 - 11:45

BODY IN ACTION

Alessandro Muo (Italija)

11:45 - 12:00

Pertrauka

12:00 - 12:45

PILATES RINGS

Kristina Zaičenkovienė (Lietuva)

12:45 - 13:00

Pertrauka

13:00 - 13:45

ATHLETIC WORKOUT

Alessandro Muo (Italija)

13:45 - 14:15

Pietų pertrauka

14:15 - 15:00

DYNAMIC POSTURAL/BAR

Salvatore Pagano (Italija)

15:00 - 15:15

Pertrauka

15:15 - 16:00

STRETCH FOR STRENGTH

Alessandro Muo (Italija)

16:00 - 16:15

Pertrauka

16:15 - 17:00

DYNAMIC POSTURAL/FLOOR

Salvatore Pagano (Italija)

17:00 - 17:30

Loterija

Pilates Rings (Kristina Zaičenkovienė)

Šioje pamokoje išmoksite derinti Pilates judesius su Pilates žiedais. Žiedai leidžia lavinti stabilumą ir jėgą, siekti įvairovės pamokoje. specifiškumo lavinant fizines ypatybes ir siekiant maksimalaus rezultato per trumpą laiko tarpą.

Dynamic Postural  ( Salvatore Pagano)

Ši karališka pamoka bus atliekama tiksliai pagal muziką, skirta sąnarių mobilumui lavinti bei dinaminių sekų dėka sieksime pagerinti pusiausvyrą, stuburo tonusą kontroliuojant savo kūną.

Dynamic Postural/BAR (Salvatore Pagano)

Ypatinga pamoka, kuri vyks atliekant judesius su lazdomis! Skirta pusiausvyrai bei raumenų tonusui gerinti. Paskutinėje dalyje atliksime tempimą, kuris yra skirtas specialiai nugaros raumenims.

Dynamic Postural/FLOOR ( Salvatore Pagano)

Pamoka skirta kūno centro raumenų stiprinimui bei nugaros mobilumui. Muzika yra svarbi lavinant koordinaciją atliekant judesius.

BODY IN ACTION (Alessandro Muo)

Funkcinė treniruotė naudojant tik savo kūno svorį, sudarant 32 dūžių choreografijos sekas, skirtas pusiausvyrai, koordinacijai lavinti siekinat pagerinti jėgą, sąnarių paslankumą, kontroliuojant savo kūną ir vadovaujantis funkciniu požiūriu.

ATHLETIC WORKOUT (Alessandro Muo)

Pamokoje naudos elementus iš populiarių sporto šakų, pritaikant aktyvias ir pasyvias atsistatymo fazes.

STRETCH FOR STRENGTH (Alessandro Muo)

Lavinsime lankstumą, sąnarių paslankumą, jėgą atlikdami įvairius judesius stovint bei sėdint ant kilimėlio.

Kainoraštis:

Pavadinimas

Bilieto kaina

EUROWELLNESSDAY - 2018 (bilietas+kava/arbata+dovanos+sertifikatas)

70 Eur

EUROWELLNESSDAY - 2018 VILNIUS BOUTIQUE: Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams

60 Eur

EUROWELLNESSDAY - 2018 VILNIUS BOUTIQUE: Grupei, daugiau kaip 5 žmonės taikoma nuolaida

Dėl nuolaidos kreiptis pas Organizatorius

EUROWELLNESSDAY - 2018 VILNIUS BOUTIQUE: Dalyvaujantiems Workshop Functional Training Upgrade (kovo 09 d.)

20 Eur

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2018.03.10 (EUROWELLNESSDAY - 2018)

Dovanos

Kiekvienam renginio dalyviui bus išduodamas EUROWELLNESSDAY -2018, SERTIFIKATAS, bei rėmėjų dovanos. Dovanų maišelį su sertifikatu bus galima atsiimti prie staliuko ,,DOVANOS“.

Kavos, arbatos pertraukėlė:

Kavos pertraukėlė vyks nuo 13.45 iki 14.15 val., pertraukos metu. Maloniai kviesime išgerti puodelį kavos ar arbatos!

Filmavimas:

 • Fimavimas renginio metu draudžiamas.
 • Renginio metu bus galimybė už papildomą mokestį įsigyti konvencijos video medžiagą, turėkite su savimi USB 32 gb.

 

Mokestis:

 •  Bilietus į EUROWELLNESSDAY – 2018 galima įsigyti sumokėjus mokestį pavedimu arba renginio dieną. Sumokėjusiems pavedimu bus išduodami bilietai renginio dieną prie staliuko ,,IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS“.
 • Dėl nuolaidų grupėms tiesiogiai kreipkitės pas organizatorius.

 

Mūsų rekvizitai:

VŠĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“.

Į.K: 300034190

A\S: LT98 7300 0100 8525 8188

Swedbankas, banko kodas 73000

Įmokos pavadinimas: „Eurowellnessday – 2018”

 

Konvencijos dalyviams draudžiama:

*Filmuoti.

*Platinti ir pardavinėti audio- ir video produkciją.

*Platinti reklaminę medžiagą iš anksto nesuderinus su konvencijos organizatoriais.