Seminaras skirtas treneriams bei pažangiems klientams, kurie nori sportuoti bei vesti asmenines treniruotes ne treniruoklių salėje! Personalinės treniruotės metu Jūs galite treniruoti savo klientus įvairiais būdais: namuose, parke, grupinių užsiėmimų salėje, sporto salėje…..atliekant įvairius jėgos pratimus su inventoriumi arba tik su savo kūno svoriu, Pilateso pratimus ar aerobikos, plaukioti ar žaisti tenisą, bet svarbiausia mokyti savo klientus atlikti pratimus taisyklingai, bei vadovaujantis profesionalia asmeninių treniruočių metodika. Jūs nesate apribotas, išskyrus pačių klientų pageidavimus ir poreikius. Šiame seminare Jūs sužinosite, kaip pravesti asmeninę treniruotę panaudojant treniruočių programą, žinias ir pritaikant pagal kiekvieno kliento poreikius.

,,Personal Training“ seminarą ves profesionali asmeninių treniruočių trenerė, daugkartinė Europos fitneso čempionė, pedagogė – Svetlana Pugacheva (Rusija).

Svarbu!!! Rekomenduojame registruotis į II lygį išklausius ,,Personal Training“ I lygį.

Dėstytojai:

  • Svetlana Pugacheva (Rusija)

    Svetlana Pugacheva (Rusija)

    Profesionali fitneso trenerė, daugkartinė Europos, pasaulio fitneso ir ,,bodybuilding” čempionė, turinti didžiulę patirtį fitnese (23 metai), baigusi Pedagoginį universitetą, ir įgijusi kūno kultūros išsilavinimą. Visą gyvenimą aktyviai sportuoja: dailusis čiuožimas, choreografija, krepšinis, lengvoji atletika, irklavimas, badmintonas. Įgijusi lengvosios atletikos ir badmintoto kandidato į sporto meistrą laipsnį, daugkartinė fitneso ir ,,bodybuilding“ Europos ir pasaulio varžybų nugalėtoja, 2014 m. Lietuvos čempionė fitneso kategorijoje. Šiuo metu Svetlana užima aukštas pareigas kompanijoje ,,TSP Fitness“ (Maskva), taip pat vice-prezidentė ir techninio komiteto vadovė Pasaulio Fitneso Federacijoje (WFF), Rusijoje ir fitnes – direktorė sporto klubo „Panatta sport club“ Maskvoje. Programos ,,Čempionų mokykla“ įkūrėja bei autorė, kurioje veda mokymus fitneso instruktoriams. Įvairių sporto straipsnių ir programų autorė.

Tvarkaraštis:

2018.01.26

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

13:30 - 14:00

Dalyvių registracija.

Teorija

14:00 - 15:00

Privalumai ir trūkumai fitneso trenerio darbe: darbo specifika ir skirtumai, dirbant su įvairiomis žmonių grupėmis (verslininkai, namų šeimininkės, studentai , pensininkai ir kt.).

Teorija

15:00 - 16:00

Psichologiniai aspektai dirbant su klientais: lengvas klientas, sunkus klientas, pastovus klientas. Kaip teisingai parinkti treniruotę klientui.

Teorija

16:00 - 17:00

Fitneso treniruotės teorija ir metodika: skirtingo amžiaus žmonių kategorijų treniravimo ypatumai.

Teorija/praktika

17:00-17:30

Pietų pertrauka.

17:30 - 18:30

Fitneso treniruotės vedimo technologija: fitnes - testavimas. Mokėjimas atlikti pagrindinius būtinus testavimus. Jėgos treniruotė, ištvermės treniruotė, kardio-treniruotė, treniruotė, skirta vaikams.

Teorija/praktika

18:30 - 19:30

Pagrindiniai jėgos ištvermės, lankstumo, balanso, laikysenos koregavimo pratimai ir jų atlikimo technika, naudojant įvairų inventorių (elastines juostas, ,,Step“ platformos, gimnastikos kamuolius, pasunkintus kamuolius, svarelius ir kt.). Darbas porose ir grupėse.

Praktika

2018.01.27

Laikas

Pavadinimas

Pamokos formatas

10:00 - 11:00

Fitneso treniruotės ypatumai: skirtingo amžiaus žmonių treniravimo ypatumai. Lankstumas. Anatomija ir fiziologija. Balanso , lankstumo, tempimo treniruotės. Darbas su žmonėmis, turintiems sveikatos problemų.

Teorija

11:00 - 13:00

Treniruočių ciklų rengimo ypatumai: tumpalaikių ir įlgalaikių treniruočių programų planavimas ir rengimas.

Teorija/praktika

13:00 - 14:00

Pietų pertrauka

14:00 - 15:00

Fizinio krūvio ir mitybos derinys siekiant skirtingus tikslus: maistinės medžiagos fitneso mityboje. Subalansuotos mitybos racionas ir rekomendacijos.

Teorija

15:15 - 16:30

Treniruočių vedimo plano sudarymas įvairiems klientams, priklausomai nuo amžiaus ir fizinio pasirengimo(naudojant įvairų inventorių: gimnastikos kamuoliai, šokdynės, ganteliai, bodybarai, TRX ir t.t.)

Praktika

16:30 - 16:45

Seminaro aptarimas.Euroeducation sertifikatų įteikimas.

Seminaras vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti seminaro laiką ir programą.

 

Svarbu!!!

Rekomenduojame registruotis į II lygį išklausius I lygį ,,Personal Training“.

Kainoraštis:

Pavadinimas

Kaina iki 2018.01.25

Vieta

„Personal Training. Fitneso treniruotės technologija“

120 Eur

Fitneso mokymo centras "Aeromix" Vytenio 46B, VIlnius

Registracija:

Registracija baigta

Vardas *

Pavardė *

Miestas *

Telefono numeris *

El. paštas *

Mokėjimo būdas *

Sąskaita faktūra *

Įmonės pavadinimas *

Įmonės kodas *

Įmonės adresas *

Pasirinkite seminarus, kuriuose ketinate dalyvauti *

2018.01.26-27 (Personal Training. II lygis)

Demėsio!!! Pasirinkus apmokėjimą grynais, prašome sumokėti avansą – 20 eurų. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Mokestis:

  1. Mokestis grynais vyks nuo 2017 m. gruodŽio 01 d. sporto klube „Aeromix“, Vytenio g. 46B.,Vilniuje.
  2. Mokestis pavedimu iki sausio 25 d.

 

Mūsų rekvizitai:
RENATA LEGANOVIČ
LT507044000138631601
SEB bankas
Įmokos pavadinimas: Už seminarą ,,Personal Training II lygis“ .

Dėmesio!!! Atlikus pavedimą prašome atsiųsti pavedimo kopiją į mūsų el.paštą: info@aeromix.lt